GENTSE ZOMER 2021 – 29 juli 2021 – De achttiende editie van deze rubriek is getiteld ‘Eind juli’ en bevat: bouwwerk Hendrick in verval, straatkijker uit Ronse, Wandelbusjes, Stroppendragers, boekenruilkiosken, stokerij in kapel, er waren géén Gentse Feesten maar…, hondenasiel wordt “muziekkot”, Oostakkers station, Heilig-Kruiskerk, Edward Anseele, meer

Lees ook op deze blog: Het Coliseum en meer fraais van Geo Henderick










De Koninklijke Maatschappij der Dierenbescherming had voorheen op die plek luidruchtige gasten in de kooien. De video is uit 2018. Zoals bekend, is het “dierenasiel” nu gevestigd aan de Noorderlaan, langsheen de Watersportbaan.







voegen we er eentje aan toe – vermelden we nog de Oude Vynckier-site aan de Nieuwevaart. Het verlaten industrieterrein is ingepalmd door zomerbar ‘HOFF‘. Je kan er ook genieten van openlucht cinema! Vorig jaar zat die aan de ijsschaatsbaan Kristallijn.

Er zijn géén Gentse Feesten dit jaar, maar in Mariakerke, in de wijk Kolegem, werd een ‘Café Chantant‘ gehouden in een tent tijdens de eerste helft van de afgelopen week. Kurt Burgelman was ook van de partij. Vorig jaar vond dit event voor het eerst plaats. P.M.: Elke zondagochtend is er idem dito aan café ’t Galgenhuis aan de Groentenmarkt.


