GENTSE ZOMER 2020 – 22 augustus 2020 – “Stadstuin met druivelaar” is de titel van de achttiende editie van deze rubriek ‘Gentse Zomer 2020’. Deze editie brengt opnieuw kleine Gentse nieuwsjes. Ditmaal, uit de voorbije drie weken, want zo lang heeft de rubriek stil gelegen.

Je ziet een foto van een naaktmodel in de Ballenstraat in het Patershol, getiteld: ‘Ghent by night’, gemaakt door fotograaf Chris Dickx.


Op de Leie vorige week zondag: amfibiwagens. Eén van de twee modellen is bekend geworden dankzij de tv-serie ‘Kapitein Zeppos’. Het hoofdpersonage, naar wie de serie werd genoemd, was ooit met zijn amfibivoertuig in Gent. Is het daarom dat de naam ‘Zeppospark’ opdukt aan het Houtdok? Lees in het Archief van deze blog: ‘Kapitein Zeppos’ amfibiewagen in Gent

“Buy Local is een initiatief van het ‘Gents Kunstoverleg‘ met als voornaamste doelstelling Gentse kunstenaars kansen te bieden en te ondersteunen. Het is tevens een oproep naar eenieder om extra te investeren in cultuur en kunst (…)” Er hangen 587 kunstwerken. Gentse kunstenaars genoten via het ‘Zomersalon 2020‘ de kans een kunstwerk naar keuze tentoon te stellen.

Van kleins af aan was hij kind aan huis bij de Stedelijke Academie voor Beeldende Kunst (SABK) te Zottegem.

De prijs van zo’n paal bedraagt €2.500 wist hln.be ten tijde van de diefstal te vertellen.
Noendries, bij de Zuiderbegraafplaats. Tussen bouwaanvraag en vandaag: in oktober 2018 en nu…


…






In 1983 verliet de laatste leerling de schoolbanken. Sindsdien verhuurt de parochie het gebouw kosteloos aan hulporganisatie “vzw ’t Geerarke”.
Over de geruchten dat Aldi wil uitbreiden op de plek waar het schooltje staat, repte VRT geen woord.



Lees op deze blog over Dansen in ’t park in 2019



x
Lees meer op deze blog: